Grudzień 24, 2016 / by admin / TELEFONY / No Comments

Mobilne gry online na urządzenia z Androidem

Wraz z rozwojem smartfonów zarówno firmy tworzące systemy operacyjne, jak i deweloperzy aplikacji i programów mobilnych byli świadkami powstania ogromnego rynku, wartego miliardy dolarów. Dziś smartfony są najczęściej sprzedawanymi urządzeniami mobilnymi na świecie, a równie dużą sprzedażą cieszą się tablety, które dają nam praktycznie takie same możliwości, jak laptopy. Wiadomości z ostatniej dekady dotyczące najszybciej rozwijających się rynków, zawsze w czołówce umieszczały rynek produktów i usług mobilnych.

Jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi tej branży jest świat gier online. Obecnie na urządzeniach z Androidem, tabletach, telefonach typu iphone, możemy grać w te same tytuły, które graliśmy kiedyś na pecetach. Mało tego, niektóre gry, stworzone specjalnie na potrzeby urządzeń mobilnych, doczekały się już swoich wersji na konsole oraz komputery z Windowsem. Równie prężnie rozwijającą się gałęzią świata mobilnego jest świat związany z casino online. Według raportów branżowych, w dwóch poprzednich latach hazard na urządzeniach mobilnych był jednym z najbardziej dochodowych przedsięwzięć firm hazardowych.

Na urządzeniach mobilnych możemy grać dokładnie w te same gry, które znamy z kasyn online pobieranych na komputer. Rejestrując się w kasynach mobilnych możemy dostać bonus, wygrać pule progresywną, a nawet spokojnie wypłacić swoje wygrane na konto w banku. Na tablecie w podróży bez najmniejszych problemów zagramy w pokera, czy postawimy zakład na interesujący nas mecz. W tej chwili urządzenia mobilne stają się coraz bardziej dostępne, ze względu na błyskawiczny rozwój całej branży. Wiele tabletów można kupić taniej od niektórych telefonów komórkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *